Aktualita 6.9.2018

Na ostatnom stretnutí výboru OZ SAV, bolo dohodnuté urobiť zisťovanie stavu členskej základne a tak vyhovieť žiadosti KOZ o vyplnenie štatistického výkazu OZ. Aby sme vedeli správne prezentovať veľkosť členskej základne žiadame predsedov o vyplnenie dotazníka a odovzdanie do konca septembra 2018 na výbor zväzu. Dotazník bude zasielaný na jednotlivé základné organizácie klasickou poštou.

Stále používame nástroj na rozosielanie e-mailov pre predsedov základných organizácií „Konferencia info.odbory“ Informácie touto formou dostávajú tí, ktorí sú uvedený v príslušnom zozname. Zoznam budeme aktualizovať podľa hore spomenutého dotazníka.

Ďalej žiadame predsedov a hospodárov aby si skontrolovali či poslali podiel členských príspevkov na účet zväzu a majú splnené záväzky voči zväzu.

Ak máte akékoľvek otázky k dotazníku alebo práci výboru, obráťte sa na nás, radi zodpovieme.

Za výbor OZ SAV v Bratislave dňa 6.9.2018           Viktor Valentíny