EHSV / KOZ SR: Pozvánka na online diskusiu / Online Talks / 5.5.2021 / 10:00 – 14:00

Milé kolegyne a kolegovia,

5. mája 2021 sa bude konať online diskusia EHSV (Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru), stále máme ešte voľne miesta. Budeme veľmi radi, ak sa ešte zaregistrujete a pripojíte.

Konfederácia odborových zväzov SR v spolupráci s EHSV budú dňa 5. mája 2021 organizovať online diskusiu, počas ktorej Vám predstavíme fungovanie a činnosť Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru (EHSV). S našimi odborníkmi a hosťami zameriame pozornosť na aktuálne európske sociálne témy a výzvy v tvorbe politík na európskej úrovni. Online diskusia sa uskutoční len pár dní pred zasadnutím Sociálneho samitu v Porte.

Online diskusia sa bude konať cez platformu ZOOM a bude prebiehať v slovenskom jazyku.

Všetky doležíte informácie, ako aj registráciu nájdete v programe Program_EESC_Online_Talks_KOZ SR_MAJ_SK alebo na stránke: https://www.kozsr.sk/ehsv/